Logo Stowarzyszenia Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Larix im. Henryka Ruszczyca

Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix"
im. Henryka Ruszczyca
Organizacja Pożytku Publicznego KRS 0000163353

   
   

Larix  

   

Dla bibliotek  

   

Zapraszamy biblioteki do zgłaszania się do projektu "Wypożyczalnia... - edycja 2017"

Zapraszamy biblioteki mające status biblioteki publicznej do zgłaszania swojego udziału w projekcie "Wypożyczalnia odtwarzaczy cyfrowej książki mówionej dla osób niewidomych i słabowidzących - edycja 2017". Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Logo MKiDN

W tym roku biblioteka może otrzymać nieodpłatnie zestaw dwóch odtwarzaczy, które następnie będzie mogła wypożyczać czytelnikom z dysfunkcją wzroku.

Odtwarzacze będą przekazywane bibliotekom na podstawie umowy użyczenia. Przekazywanie odtwarzaczy rozpocznie się we wrześniu.

Aby ubiegać się o przyznanie zestawu odtwarzaczy, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszenia. Wypełniony i podpisany formularz można przesłać do nas pocztą elektroniczną lub pocztą tradycyjną.

Wszelkich informacji o realizacji projektu udziela Agnieszka Kwolek, tel. 22 559 09 31 lub 661 274 202. Można też pisać na nasz adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

   

Wspierają nas  

Logo PFRON

Logo MKiDN
Logo NCK
Logo Mazowsze
Logo Muzeum Historii Polski
   

© Copyright by Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Larix" im. Henryka Ruszczyca